Новини

Всі права дитини пов'язані між собою, всі вони однаково важливі, і ніхто не може відібрати їх у дітей!
Save the Children in Ukraine
ММГО "Істок"

вчора о 12:32 | Судьїна В. В. | no comments

Учні 4-Г класу підготували особливе відеопривітання. З кожним словом, поглядом вони виражають свою найщирішу прихильність та любов. Це прекрасна нагода подякувати мамам за їхню безмежну турботу, тепло та невичерпну любов. Нехай цей день буде сповнений ніжності та радості для кожної матусі!

10 травня о 08:35 | Судьїна В. В. | no comments

Виступаючі прикрасили свій одяг квіточками маку - показуючи, що пам'ять про ті страшні події ще жива, що гордість за подвиг жевріє в очах, а біль втрати досі обпалює серця.
Під час мітингу присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих героїв під час Другої світової війни та всіх загиблих за правду, справедливість, цілісність та єдність нашої держави.
Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє.
Пам’ятаємо… Перемагаємо…

8 травня о 14:48 | Судьїна В. В. | no comments

Вітаємо наших призерів: Дівенко Дениса, учня 1-Г класу; Довганік Софію, ученицю 4-Г класу; Явтушенко Ангеліну, ученицю 5-В класу; Клепач Катерину, ученицю 9-Б класу; гурток «Палітра» (керівник Шаріпова Т. І.) за зайняті призові місця та активну участь у міському заочному конкурсі малюнків «Українська родина - міцна і єдина».
Бажаємо ще більше натхнення та перемог. Так тримати!

8 травня о 08:54 | Судьїна В. В. | no comments

На заході було розглянуто поняття благополуччя,роль учителя у захисті прав дитини тощо.Під час сесій обговорено Конвенсію ООН про права дитини, у рольових іграх учасники тренінгу розбирали ситуації "Порушення прав дитини".У групах обговорювали створення безпечного середовища для навчання.Усі педагоги задоволені результатами спільної діяльності.Дякуємо тренерам!

3 травня о 10:35 | Судьїна В. В. | no comments

зі здобутим 1 місцем на третьому етапі обласних спортивних змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги"! Це чудове досягнення, і команда має пишатися своїм успіхом!

29 квітня о 09:28 | Судьїна В. В. | no comments

Бажаємо терпіння і натхнення у нелегкій, але дуже важливій праці. Нехай у вас завжди будуть сили, мудрість і знання! Нехай робота приносить тільки радість і задоволення!
Прийміть найщиріші вітання від Роменського ліцею № 1 ім. П.І. Калнишевського Роменської міської ради Сумської області.
Бажаємо добра, радості та світла! Нехай у вашому житті завжди панує гармонія!

23 квітня о 12:32 | Судьїна В. В. | no comments

Гурток «Палітра» (керівник Шаріпова Т. І.) намалювали цікавий комікс на патріотичну тематику «Українські Чорнобаївки».
#ПІДТРИМУЄМОГЕРОЇВ

17 квітня о 12:52 | Судьїна В. В. | no comments