Учнівська Демократична Республіка

Date: 29 квітня 2021 о 08:34, Refreshed 13 листопада 2023 о 15:53

Учнівська демократична республіка

Роменська молодіжна громадська організація «Учнівська Демократична Республіка» (далі – організація) є незалежною, добровільною,молодіжною громадською організацією просвітницько-виховного характеру, що здійснює свою діяльність на демократичних засадах у відповідності до Конституції України, Закону України «Про молодіжні та дитячі громадські організації», Закону «Про об’єднання громадян».

У своїй діяльності Учнівська Демократична Республіка керується законодавством України та власним статутом.

Учнівська Демократична Республіка – добровільна організація учнів школи, яка діє на громадських засадах, має правову і демократичну організацію і керується загальнолюдськими моральними принципами.

Зовнішньо шкільна діяльність спрямована на встановлення контактів і взаємовигідного співробітництва з іншими школами та іншими навчальними закладами вищої освіти.

Організація поширює свою діяльність на територію м.Ромни.

Організація набуває статусу юридичної особи з моменту її державної реєстрації, має свої рахунки в банківських установах, необхідні печатки, штампи,бланки,символіку та іншу атрибутику з власним найменуванням, зразки яких затверджуються та реєструються у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Юридична адреса: 42000, м. Ромни,

вул. Пушкіна,15.

У вересні 2001 року за участі президента Києво-Могилянської Академії Брюховецького В.С. відбулося присвоєння школі імені П.І.Калнишевського. Тоді ж заснована Учнівська Демократична Республіка. Символом президентської влади президента УДР стала булава.
Підписання Декларації про співпрацю між педколективом школи та Учнівською Демократичною Республікою директором школи Судьїною В.В. і першим президентом УДР Сидоренко Анною

Вручення символів влади другому
Президенту Учнівської Демократичної Республіки
Цегельник Альоні віце-прем’єром Табачником Д.В

Вручення символів влади третьому Президенту Учнівської Демократичної Республіки Мамаю Артуру головою міської ради Помараном П.І

Вручення символів влади четвертому  Президенту Учнівської Демократичної Республіки Кучковській Поліні начальником відділу освіти Горбик З.Г.

П’ятий   Президент Учнівської Демократичної Республіки Щуковський Сергій

Інавгурація шостого  Президента Учнівської Демократичної Республіки Ковтун Валерії

Інавгурація сьомого президента Учнівської Демократичної Республіки Ткаченка Дмитра

Інавгурація восьмого президента Учнівської Демократичної Республіки Котенка Владислава

Інавгурація дев'ятого Президента Учнівської Демократичної Республіки Таряника Максима

Вибори Президента Учнівської Демократичної Республіки 2023 р.
Ліцей - це наш другий дім, майбутнє якого залежить тільки від нас.
Вибори президента є одним із ключових моментів у розвитку учнівського самоврядування.
За підсумками голосування Президентом Учнівської Демократичної Республіки було обрано ученицю 9-Б класу
Лазоренко Поліну