Спортивне життя ліцею

Date: 19 січня о 12:41, Refreshed вчора о 09:29

З вересня 2023 року здобувачі освіти Роменського ліцею №1 беруть активну участь у змаганнях серед учнів України "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", які проходять під гаслом "Переможемо разом". Нещодавно юні спортстмени приєдналися до челенджу у соціальних мережах.

#шкільніліги

Ще одне досягнення у нашу скарбничку!

Вітаємо з перемогою дівочу волейбольну команду

Роменського ліцею №1 зі здобутим 1 місцем  на третьому етапі обласних спортивних змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги"! Це чудове досягнення, і команда має пишатися своїм успіхом!

Вітаємо учнів Роменського ліцею №1 ім. П.І.Калнишевського за зайняте 3 місце в територіальному етапі «Пліч-о-пліч»

всеукраїнські шкільні ліги з футзалу!

Бажаємо вам подальших спортивних успіхів! Нехай ця перемога буде лише початком вашого шляху до нових вершин!

4 березня 2024 року в нашому місті відбувся захоплюючий конкурс зі шкільного черлідингу, де команда Роменського ліцею № 1 ім.П.І.Калнишевського вразила всіх своїм виступом.

Вони посіли почесне 2 місце серед усіх учасників Пишаємось нашими дітьми, які продемонстрували не тільки талант і вміння, але й справжню командну співпрацю та енергію. Дякуємо всім хто долучався, підтримував та допомагав нашим дітям досягти такого успіху!

Пройшов ІІ етап територіальних змагань з волейболу у рамках "Пліч - о - пліч всеукраїнські шкільні ліги"!

Дівоча команда Роменського ліцею №1 здобула перше місце, а команда хлопців посіли четверте місце.

Обидві команди показали гарні результати, продовжують рухатися вперед і готуються до наступних викликів. Висловлюємо вдячність усім гравцям за їхній внесок та зусилля на турнірі!

30.01.2024

Наші неймовірні черлідерки з Роменського ліцею №1 взяли участь у захоплюючих змаганнях "Пліч о Пліч" з черлідінгу!

Наша команда продемонструвала не тільки вражаючу синхронізацію та техніку, але і величезний дух співпраці та взаємодопомоги.

Щира подяка нашим тренерам за їхню неоціненну роботу та допомогу у підготовці. Ми горді бути частиною такої талановитої та злагодженої команди!

#разомпереможемо

#плічопліч

#шкільніліги

Сповнені ентузіазму діти Роменського ліцею №1 вже взяли участь у першому етапі змагань з орієнтування Всеукраїнської Ліги "Пліч-о-Пліч"!

Змагання відбулись 25.01.2024 за участі 5-7 класів. Хочемо висловити щиру подяку учасникам за їхню завзятість та витримку.

Всеукраїнські шкільні ліги "Пліч-о-пліч" продовжуються! 23.01.2024 року талановиті учні Роменського ліцею №1 взяли участь у І етапі змагань з футзалу!

Юні спортсмени не тільки проявили вражаючі футбольні здібності, але й продемонстрували високий рівень співпраці в команді.

#разомпереможемо

#плічопліч

#шкільніліги

Пройшли змагання з волейболу, участь приймали 7-10 класи.